Jeden z najbardziej utytułowanych polskich pilotów akrobacyjnych, wielokrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w akrobacji samolotowej. W sumie od 1995 roku za sterami samolotów spędził 6 tys. godzin. Zawodowo związany z liniami lotniczymi Ryanair, w których pełni funkcję kapitana Boeinga 737-800. Od kilku lat jest członkiem kadry narodowej w akrobacji samolotowej, pilotem pokazowym i aktualnym Mistrzem Polski w Akrobacji Samolotowej. Jako jedyny na świecie wykonał na minimalnej wysokości pokaz Xtreme Sky Force wspólnie z pilotem wojskowym MIGa-29 z 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego. Jak sam skomentował ten nie powtórzony dotąd przez nikogo wyczyn? „Takim lataniem udowadniamy, że granice i marginesy są przede wszystkim w głowie i że warto być innowacyjnym i odważnym w spełnianiu swoich marzeń - myślę, że to jest świetna kontynuacja tradycji i etosu polskiego lotnictwa od początku jego istnienia”.
I o granicach właśnie będzie to spotkanie. Granicy strachu, granicy wyobraźni, granicy marzeń. O przełamywaniu lęków i o barierach, które stawia organizm. O granicach, które kolejno pękały na poszczególnych etapach przygody Artura z lotnictwem – przygody, którą zaczął jako dziecko, a w którą ryzyko wpisane jest równie mocno, jak niezłomność i upór w dążeniu do celu. Rozmowę poprowadzi Witold Sokół - były pilot wojskowy, obecnie wykładowca taktyki lotniczej i zasad lotu w Szkole Orląt w Dęblinie i zarazem absolwent tej uczelni, a prywatnie przyjaciel Artura Kielaka. Często występuje w roli komentatora największych pokazów lotniczych w Polsce. Gwarantujemy, że będzie lekko, zaskakująco i z humorem – ta rozmowa porwie nas w przestworza!

Czy tylko dla mężczyzn?

Oczywiście, że nie! To spotkanie dla ludzi z charakterem. Dla Ciebie, Twoich przyjaciół, Twoich Klientów i partnerów biznesowych.

Wejdź na pokład!
Cena zawiera:
  • Udział w zamkniętym spotkaniu z Arturem Kielakiem (maksymalna liczba gości: 50)
  • Moderowaną rozmowę z gościem prowadzoną przez Witolda Sokoła
  • Powitalny drink i serwis finger food
  • Dwudaniową kolację z deserem, napojami bezalkoholowymi, winem, piwem - menu
  • Pakiet Meet & Greet – czas na bezpośrednie rozmowy
    z gościem, wspólne zdjęcia, networking
  • Konkursy z nagrodami od Partnerów
  • Gift pack z upominkami od Partnerów wydarzenia
Więcej szczegółów w Regulaminie spotkania

PARTNERZY SPOTKANIA: