Prawdziwym sensem życia nie są ośmiotysięczniki, tylko to, co czeka na mnie, kiedy z nich wracam […] Po powrocie mniej się przejmuję rzeczami mało istotnymi. Dzięki górom polubiłem zmęczenie i trudne warunki. Przestałem narzekać, że pada deszcz. Pada to pada. Pogoda zawsze jest fajna. Na swój sposób lubię być zmęczony, czy niewyspany. […] Kiedy jestem zmęczony, obserwuję świat jak zza szyby. Oczywiście, moje reakcje są spowolnione i marzę, żeby się w końcu położyć, ale wiem, że kiedy to nastąpi, to będzie mi się lepiej spało. Gdy jestem bardzo głodny, to cieszy mnie myśl o tym, jak bardzo będzie smakował pierwszy kęs. Nauczyłem się przyjmować z pokorą niedogodności. Co więcej widzę w nich głęboki sens. Żeby coś docenić trzeba coś stracić, poznać przeciwieństwo.

[Dominik Szczepański, „Spod zamarzniętych powiek”]
O życiu w górach i poza nimi rozmawiamy z Adamem Bieleckim – lodowym zdobywcą: himalaistą, alpinistą, taternikiem, podróżnikiem, członkiem kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej, zdobywcą K2 i Broad Peak, autorem pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I, a także jednym z bohaterów akcji ratunkowej na Nanga Parbat, dzięki której udało się uratować życie francuskiej himalaistce Elizabeth Revol. Rozmowę poprowadzi Agata Zjawińska - dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem, od dłuższego czasu związana jest z jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce. Zrealizowała kilkadziesiąt reportaży, najczęściej o tematyce sportowej i przeprowadziła setki rozmów. Kocha prędkość, jest wielką fanką driftingu, sportów walki i ekstremalnych. Od dziecka trenuje Karate Kyokushin. Walcząc w formule full-contact na matach całego świata, przekracza własne granice. Rozmowa o tym, co czuje zdobywca i ile kosztuje go sukces będzie zatem dialogiem dwóch prawdziwych charakterów.
Cena 590 zł zawiera:
  • Udział w zamkniętym spotkaniu z Adamem Bieleckim, prowadzonym przez Agatę Zjawińską
  • Powitalny kieliszek Prosecco
  • Kolację z dwiema przystawkami, daniem głównym, deserem, napojami bezalkoholowymi, winem lub piwem - menu
  • Pakiet Meet & Greet
  • Gift pack
Więcej szczegółów w Regulaminie spotkania

Dodatkowe atrakcje od Partnerów

Trendy Opticians - partner główny wydarzenia, prezentować będzie męską kolekcję okularów, a bohaterem wieczoru będzie marka Revo - stworzona dla ludzi o aktywnym trybie życia, znana i ceniona za niezwykle udane połączenie najwyższej jakości z najlepszym designem autorstwa światowej klasy projektantów.

Podczas wydarzenia prezentowane będą motocykle od Liberty Motors, a jeśli warunki atmosferyczne dopiszą, goście będą także mieli możliwość odbycia jazdy demonstracyjnej na motocyklu.

Legendarna marka kosmetyczna Kiehl’s przygotowała dla wszystkich gości wydarzenia specjalny pakiet mini-produktów męskich i damskich.

Wśród gości wieczoru rozlosowane zostaną vouchery na loty w tunelu aerodynamicznym Flyspot.
Oferta specjalna dla uczestników spotkania!

Nocleg w Columna Medica wraz z nieograniczonym dostępem  do Strefy Medical Wellness i Sali Funkcjonalnego Treningu Medycznego oraz 10 % zniżki na wybrane zabiegi SPA.

Wyobraź sobie regenerację kompletną z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu sosnowego lasu. Pora wziąć głęboki oddech  i przygotować się na najwyższy poziom relaksu.

Szczegóły oferty dla 1 osoby cena 765 zł - bilet na wydarzenie plus pakiet pobytowy dla jednej osoby (kliknij)

Szczegóły oferty dla 2 osób cena 865 zł - jeden bilet na wydarzenie plus pakiet pobytowy dla dwóch osób (kliknij)

PARTNERZY SPOTKANIA: